Тростянець за підтримки ЄС розробить стратегію, спрямовану на забезпечення якісних та доступних послуг навіть у кризовий час

Тростянецька громада розроблятиме стратегії соціальних, медичних та адміністративних установ, які будуть спрямовані на підвищення якості найважливіших послуг для населення громади.

Додаткові файли

У рамках “Програми ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України” Тростянецька,Краснопільська, Липоводолинська, Ямпільська, Білопільська, Новослобідська та Шосткинська громади Сумскої області підписали Меморандуми про співпрацю з німецьким виконавчим агентством GIZ, що розширює партнерства проєкту до 71 громади. Проєкт співфінансується Європейським союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Громади розроблятимуть стратегії соціальних, медичних та адміністративних установ, які будуть спрямовані на підвищення якості найважливіших послуг населенню.

“Якісне обслуговування в медичній, адміністративній та соціальній сферах посилить єдність громад та їхню стійкість до гібридних загроз. Участь у проєкті покращить здатність громади успішно долати кризи, включно з пандемією COVID-19, та продовжувати залучення інвестицій у послуги населенню”, — зазначила Надія Вертебна, менеджерка програми ЄС Міцні Регіони (EU4Resilient Regions) Представництва ЄС в Україні.

Стратегічне планування дозволить установам врахувати потреби громади та громадян. На другому етапі, пріоритетні заходи зі стратегій будуть реалізовані за сприяння ЄС та Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). Також процес планування сприятиме обміну знаннями та досвідом між громадами щодо інновацій та передового досвіду.

“Громади стикаються з такими проблемами, як недостатня цифровізація закладів, проблеми комунікації між центром громади та оточуючими селами, потреба у навчанні персоналу, відсутність професійного обладнання. Наша робота з громадами буде спрямована на те, щоб подібні проблеми були враховані в конкретних заходах стратегій”, — сказала Маргарет Якобі, керівниця компоненту Проєкту в німецькій компанії GIZ.

Поряд з роботою над стратегічними заходами керівництво та працівники установ та місцевої ради матимуть можливість підвищити свою кваліфікацію на спеціалізованих тренінгах, які проводимуть міжнародні та національні експерти.

Тростянецька громада: промислово-туристичний кластер

Концепція інтегрованого просторового розвитку Тростянецької громади (2020 р.)

“Картка мешканця Тростянецької громади” вже діє на Сумщині