Лікарня, що нагадує курорт: як Тростянець покращує умови для пацієнтів

Тростянецьку лікарню уже називають справжнім дивом. Безкоштовний шпиталь схожий на курортний готель. Нині у медзакладі беруться за створення реабілітаційного центру. Інсульти, інфаркти, коронавірусні наслідки — у Тростянці готові приймати на реабілітацію мешканців з інших областей і теж безоплатно. Більше - у сюжеті "Вікна-новини"

Нагадаємо, в Україні з весни триває конкурс Наша громада. Він допомагає розвивати та підтримувати ініціативи українських громад. Переможець конкурсу отримає пів мільйона гривень на втілення свого проекту.

Щотижня на телеканал СТБ та Телеканал ICTV будуть виходити сюжети про громади, які пройшли у фінал.

Список фіналістів конкурсу

Future Talks: Перезавантаження інституцій. Юрій Бова про плани зробити європейську лікарню у Тростянці

Тростянецька громада. Інновації як основна ідея громади