У Тростянці відкрили модернізовану лікарню

12 вересня 2021 року до Тростянця завітав Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко. У Тростянці відкрили інфекційне відділення та термо-модернізацію корпусу Тростянецької міської лікарні.

За 15 млн у Тростянецькій міській лікарні була проведена повна модернізація стаціонару, загальною площею 4295 кв. м. Замінено вікон та дверей загальною площею 1020 м. кв. Відремонтований дах, зробений сучасний закритий заїзд для авто швидкої допомоги. Утеплена теплотраса. Встановлений індивідуальний тепловий пункт. За рахунок цього стаціонарний корпус зможе економити для тростянецької громади біля 2 мільйонів бюджетних коштів щороку.

На ремонт інфекційного відділення в Тростянці було витрачено 1,2 мільйони гривень, та на закупівлю обладання ще 600 тисяч гривень.

Future Talks: Перезавантаження інституцій. Юрій Бова про плани зробити європейську лікарню у Тростянці

Лікарня, що нагадує курорт: як Тростянець покращує умови для пацієнтів