Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи в парк ім. П.І. Чайковського

Проектом передбачається Нове будівництво вхідної групи до парку ім. П.І.Чайковського та розміщення 6 павільйонів збоку вул. Л. Татаренка в місті Тростянець Сумської області (фото майбутньої вхідної групи показано нижче).

Назва ділянки

Земельна ділянка для будівництва вхідної групи до парку ім. П.І.Чайковського

Площа

3.6 га

Тип ділянки

Тип власності

Комунальна

Цільове призначення

Розміщення 6 павільйонів збоку вул. Л.Татаренка в місті Тростянець Сумської області

Приватний партнер відповідатиме за фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом 6 павільйонів та оздоблення території навколо (викладення тротуарів, оформлення зони стоянки автотранспортних засобів та інше оздоблення відповідно до проекту) по вул. Л. Татаренка в місті Тростянець Сумської області, утримання території навколо павільйонів та вхідної групи парку ім. П.І.Чайковського в належному стані, її прибирання та подальшу експлуатацію новостворених об’єктів. У свою чергу, Тростянецька міська рада буде надавати право користування земельною ділянкою для проведення будівництва павільйонів, забезпечить отримання необхідних документів для такого будівництва у межах компетенції з питань регулювання містобудівної діяльності, а також підготує проектну документацію.

Кінцевою метою проекту є збільшення комфортної зони відпочинку для мешканців Тростянецької міської об’єднаної громади, Тростянецького району та гостей міста, розвиток інфраструктури міста Тростянець шляхом розміщення 6 об’єктів торгівлі та будівництва вхідної групи в міському парку ім. Чайковського, створення нових робочих місць, залучення додаткових інвестицій, розвиток приватного підприємства.

Реалізацію Проекту планується здійснювати за кошти місцевого бюджету (фінансується за рахунок коштів державного та міського бюджетів або інших не заборонених чинним законодавством коштів) та коштів приватного партнера.

Тростянецька міська рада та приватний партнер співфінансують будівництво вхідної групи до парку ім. Чайковського у пропорції 9/1 відповідно, при цьому приватний партнер бере на себе зобов’язання з розміщення торгових павільйонів на території парку.

Мета здійснення державно-приватного партнерства (далі – ДПП): розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського.

Об’єкт ДПП: Вхідна група до парку ім. П.І.Чайковського в місті Тростянець, зобов’язання щодо співфінансування будівництва якої, а також зобов’язання з утримання якої впродовж строку партнерства покладається на Приватного партнера на умовах визначених, Договором, укладеним в рамках ДПП.

Строк ДПП: 10 (десять) років.

Найменування державного партнера: територіальна громада міста Тростянець в особі Тростянецької міської ради.

Вид договору, що буде укладено в рамках ДПП: договір про спільну діяльність.