Велике будівництво: У Сумській області створюють масштабний спортивний кластер

"Комплекс є частиною спортивного кластеру Слобожанщини, який розбудовується у громаді. Цей унікальний проєкт включимо як зразок для масштабування в інших громадах", — заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

У місті Тростянець побудують мультифункціональний спортивний комплекс H2O-Maxi. Вже стартували земляні роботи.

На об’єкті триває процес зняття родючого шару ґрунту і підготовка майданчика для котловану. Загалом планують вивезти 13 419 кубометрів землі.

Загальна вартість проєкту – 262,5 млн гривень

Зазначається, що після будівництва в межах президентської програми “Велике будівництво” комплекс зможе розмістити 710 глядачів. Крім того, там будуть великий і малий басейни, зали боротьби та боксу, фітнес і тренажерні зали, приміщення для важкої атлетики, бігові доріжки, кафе і конференц-зали.

Загальна вартість проєкту – 262,5 млн гривень.

За рахунок субвенції цього року будуть профінансовані роботи зі створення 11 спортивних “магнітів” у різних областях України. Завершення робіт на цих 11 об’єктах очікується до кінця 2023 року.

“Комплекс є частиною спортивного кластеру Слобожанщини, який розбудовується у громаді. Цей унікальний проєкт включимо як зразок для масштабування в інших громадах”, — заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

Проєкт передбачає, що на трьох поверхах спорткомплексу “H2O-Maxi” будуть розташовані два басейни, зали для боротьби, боксу та важкої атлетики, фітнес-зала, бігові доріжки тощо. У приміщенні також облаштують зону відпочинку.

Це буде найпотужніший спортивний комплекс у Сумській області. Він включатиме в себе блок із критими басейнами, трибунами, блок з універсальним ігровим залом для гри в волейбол, баскетбол, гандбол, міні-футбол, блок з боксерською, тренажерними залами, залами для заняття важкою атлетикою, гирьовим спортом тощо.

– Сумщина славиться своїми спортсменами, ми маємо своїх легенд спорту та перспективну молодь. А цей комплекс зможе забезпечити проведення змагань на високому рівні, – зауважив голова Сумської ОДА Дмитро Живицький.

Загальна кошторисна вартість об’єкта понад − 260 млн грн.

Фінансування об’єкта у 2021 році здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури та коштів міського бюджету.

Станом на сьогодні вже проведені земляні роботи, придбано будівельні матеріали, виготовлено каркаси паль, майже завершено улаштування буроін’єкційних паль, паралельно йдуть процеси улаштування ростверків та фундаментів.

Спортивні амбіції Тростянецької громади: плани до 2030 року

Біатлонний комплекс “NESKUCHNE”