15 сесія 7 скликання
(третє пленарне засідання)
Р І Ш Е Н Н Я
від 19.12.2018 року
м. Тростянець № 916
Про затвердження Плану дій сталого
енергетичного розвитку та клімату
Тростянецької міської об’єднаної
територіальної громади на 2018-2030 роки
З метою скорочення викидів CO2 щонайменше на 30% до 2030 року на території Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади, ефективного використання енергетичних ресурсів, енергозбереження, зменшення видатків на утримання бюджетних закладів, керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення першої сесії сьомого скликання Тростянецької міської ради від 21 листопада 2017 року «Про приєднання Тростянецької міської ради до європейської ініціативи «Угода мерів»,
1. Затвердити План дій сталого енергетичного розвитку та клімату Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2030 роки, (додається).
2. Доручити головному спеціалісту з питань енергетичного менеджменту вжити всіх необхідних заходів для подання Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2030 роки на розгляд Європейської Комісії.
3. Дане рішення направити до відділу житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою та енергетичного менеджменту та відділу бухгалтерського обліку та звітності.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Бову Ю.А.
Ціль розробки Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Тростянецької міської ОТГ – започаткування системного підходу до управління енергетичними ресурсами громади націленого на сталий енергетичний розвиток за рахунок:
- розрахунку енергетичного потенціалу громади по споживанню та виробництву теплоносіїв через виконані енергетичні аудити та сформовану муніципальну енергетичну інформаційну систему, яка використовується в якості експертної моделі по запровадженню програмно-цільових показників;
- відбору ефективних енергетичних проектів, з реальною можливістю залучення кредитних коштів та приватних інвесторів;
- комбінування організаційних та регуляторних заходів по започаткуванню системи енергетичного менеджменту на рівні громади;
- залучення механізмів державно-приватного партнерства для реалізації проектів ПДСЕРК.
План дій не є жорстким документом. Зі зміною обставин, а також появою результатів і досвіду внаслідок реалізації енергоефективних заходів, до нього можуть вноситися зміни.