Земельна ділянка в межах промислового парку “Тростянець” по вул. Набережна площею 3 га

Назва ділянки

Земельна ділянка в межах промислового парку "Тростянець" по вул. Набережна

Площа

3 га

Тип ділянки

Green-field (з півночі земельна ділянка межує з територією ПрАТ "Монделіс Україна")

Тип власності

Комунальна

Цільове призначення

Земельна ділянка типу green field в межах промислового парку “Тростянець”.

Форма земельної ділянки визначена відповідною землевпорядною документацією. Земельна ділянка внесена до національної кадастрової системи, має конкретну площу, розміри та координати з присвоєним кадастровим номером 5925010100:00:003:0165.

Рельєф- пологий.

Відмітка над рівнем моря – 146.3 м.

Різниця між найвищою і найнижчою відмітками висот ділянки – 3.2 м. З півночі та сходу земельна ділянка межує з земельною ділянкою кадастровий номер 5925010100:00:003:0166.

Класифікація виду цільового призначення земельної дідянки: 11.02 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Форма передачі землі інвестору: Оренда до 49 років з правом подальшого викупу.

Орієнтовна вартість продажу земельної ділянки складає 50-70 грн. за 1 м2. Точний розрахунок вартості продажу земельної ділянки можливий лише після виготовлення експертної грошової оцінки землі.

Орієнтовна нормативна грошова оцінка 1 м2 складає 100 грн., відповідно загальна нормативна грошова оцінка складатиме земельної ділянки складає 1593000 грн.

Орендна плата в рік при встановленні мінімального розміру орендної плати (3 % від нормативної грошової оцінки землі складає) складатиме 47790 грн (або 3,00 грн. за 1 м2).

Відстані до залізничної станції “Смородине” Південної залізниці, що розташована в місті і яка є одним із значних залізничних вузлів Сумської області, складає 3,6 км. Проте, на відстані 30 м від південної межі земельної ділянки проходить залізнична гілка, що обслуговує ПрАТ “Монделіс Україна”.