Тростянецька територіальна громада створила власний бренд (фото, відео)

Тростянецька міська об'єднана громада у співробітництві з швейцарсько-українським проектом DESPRO та креативним агентством ООО РПО "Шоколад" створило власний бренд-бук.

Додаткові файли

Візуальний символ став результатом досліджень громадської думки, фокус-груп та робочих засідань громадського активу і об’єднав всі населені пункти, що входять у склад об’єднаної громади.

Здобутки Тростянецької ОТГ не обмежуються новим брендбуком. Мешканці громади мають відновлене терапевтичне та гінекологічне відділення міської лікарні, оновлені школи та спортивні стадіони, створений ресурсно-інклюзивний центр для дітей, модернізовану бібліотеку.

І на цьому громада не зупиняється. Планується відродження історичних споруд, стадіону імені Куца, відбудови спортивної бази в с. Нескучному, створення культурно-історичного центру навколо нещодавно знайдених скіфських курганів. Проектна документація вже розроблена і буде продемонстрована потенціальним партнерам та інвесторам.

А нові плани, нові перспективи та нові досягнення громади будуть розфарбовані в кольори нового брендбуку.